Zaman: Prş Ağu 18, 2022 10:34 pm

 • Hakkında
  Söz, yazı ve resim sanatını Türk-İslam inanç ve kültürüyle harmanlayarak felsefi eserler üreten Ahmet SULA aynı zamanda 1. Sınıf Emniyet Müdürü olarak görev yapmaktadır.

  Sanatçı kimliği ile ülkemizi uluslararası etkinliklerde temsil eden SULA, çalışmalarıyla yurtiçi ve yurtdışında 50 sergi açmıştır.
  Ülkemizin en etkili televizyon kanalları ve gazetelerinde haberleri yayınlanan Sula, röportajlarıyla 17 farklı dilde yaklaşık 180 yabancı televizyon kanalında Türk-İslam kültür ve sanatını tanıtmıştır.
  Sula, sergilerinin yanı sıra konferans ve söyleşileriyle lise, üniversite ve polis okullarında şimdiye kadar yaklaşık 100.000 gence ulaşmıştır.
  Şuurlugençlik hedefiyle ülkemizin onlarca şehrinde gençlerle buluşan Sula bu çalışmalarındaki başarısıyla UMED (Uluslararası Medya Enformasyon Derneği tarafından ‘Yılın Sanatçısı’ ödülüne layık görülmüştür.
  1 Başlıklar
  1 Mesajlar
  Son mesaj ŞUURLUGENÇLİK
  gönderen ŞUURLU GENÇLİK Son mesajı görüntüle
 • Biz Kimiz ?
  Şuurlu Gençlik olarak, milli ve manevi değerlerimize yönelik çeşitli sosyal kültürel faaliyetler kapsamında kurulan gönüllü bir oluşumdur.
  0 Başlıklar
  0 Mesajlar
  Mesaj yok

Kimler çevrimiçi

Toplam 3 kullanıcı çevrimiçi :: 2 kayıtlı, 0 gizli ve 1 misafir (son 5 dakika öncesinden itibaren aktif olan kullanıcılar temel alınır)
Bugüne kadar en çok 9 kişi Pzr Oca 02, 2022 2:51 pm tarihinde çevrimiçi oldu

İstatistikler

Toplam 1 mesaj • Toplam 1 başlık • Toplam 40319 üye • Yeni üyemiz Konradestance